Жінки з Черкас шукали правди в Адміністрації Президента - місцева влада просила "не виносити сміття з хати"

Наш ресурс неодноразово повідомляв про тяжку боротьбу жителів гуртожитку по Горького 4 за своє право на житло. Проблема відчуження колишнього гуртожитку підприємства «Темп» наболіла і вже відома. Вона очевидна всім хто більш менш знайомий з цією темою.

Попри постійні обіцянки з боку регіональної влади вирішити питання, воно не зрушило з місця. А чиновники ОДА у відверто несмішливій формі навіть відмовляли жителям гуртожитку у праві на звернення.

Відчайдушні спроби потрапити на прийом до Сергія Тулуба завершилися тим, що жінок з будівлі ОДА вивели працівники міліції.

У зв’язку з повним ігноруванням проблем жителів гуртожитку як з боку міської влади так і з боку чиновництва ОДА, вони змушені були їхати під стіни Адміністрації Президента.

Відповідний візит «дружби» відбувся вчора 19 вересня.

В Києві жінкам довго чекати не довелося і їх одразу прийняли у відділу звернень. 

- Вчора ми їздили в Київ, під стіни адміністрації Президента. Нас одразу провели у відділ звернень і відібрали у нас пояснення. Ми написали відповідні заяви в яких повністю розписали суть нашого питання та те нелюдське ставлення до нас з боку наших місцевих чиновників. Вислухавши нас, відповідальні працівники адміністрації були вражені та здивовані тим, що не вирішується дане питання. Оскільки нас фактично хочуть виселити фальсифікувавши документи на будівлю гуртожитка. І всім це очевидно. Ми мали зустріч із керівником відділу який відповідає за роботу із головами обласних адміністрацій. Нас запевнили, що питання буде підніматися і наші права будуть захищені, оскільки випадки спроб виселити людей з гуртожитків непоодинокі і позитивно вирішувалися на користь жителів, - розповідає учасниця київського протесту Лариса Стасенко.

Також жінка розповіла, що тут в Черкасах коли дізналися про те, що вони збираються на столицю то просили не їхати і черговий раз обіцяли вирішити питання.

- До нас телефонували і з прес-служби міської ради, до нас звертався перший заступник міського голови Віктор Беззубенко з проханням не їхати на Київ. Обіцяли, що зроблять нам прес-конференцію, знову піднімуть питання. Але у нас вже немає віри цим людям тому ми шукали правди в Києві. Тим більше Едуард Івакін нам за день до поїздки пояснив, що ніхто нашим питанням не буде займатися. Тим більше нам просто оголосили інформаційну блокаду, – пояснює Лариса Стасенко.

Сьогодні жінки черговий раз нагадали чиновникам ОДА про свою проблему, вже традиційним перебуванням на сходах ОДА із плакатом з яким завітали в адміністрацію Президента.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини