Жінка втрапила до лікарні після укусу шершня

31 серпня, у селі Геронимівка, Черкаського району жінку яка мешкає з двома неповнолітніми дітьми вночі укусив шершень, з гнізда, яке комахи влаштували у бетонній плиті її балкону.

Через сильну алергічну реакцію, жінка була вимушена звернутися за терміновою медичною допомогою за телефоном «103». Згодом, після надання невідкладної медичної допомоги, каретою «швидкої» потерпілу було доставлено до 3-ї лікарні у Черкаси, де жінці було проведено додаткову протиалергічну терапію.

Вранці наступного дня, враховуючи покращення її медичного стану жінці дозволили повернутися додому. У квартирі вона, знову побачила чисельних шершнів, що фактично окупували її балкон.

За викликом потерпілої на місце події виїхали фахівці ДСНС. Впродовж години, одягнувши захисне спорядження, рятувальники за допомогою інсектицидних препаратів та монтажної піни ліквідували гніздо агресивних комах, інформує ДСНС у Черкаській області.

Нагадаємо, що днем раніше історія з нападом шершнів на чоловіка куди трагічніше закінчилася на Смілянщині, від отриманих укусів чоловік помер.

Останні новини