Жінка вбила чоловіка і пішла топитися

Інцидент трапився на Лисянщині. 70-річного чоловіка вбила його 56-річна дружина. 

Вдень, 22 серпня, до поліції надійшло повідомлення, що в селі Шубині Стави зникла жінка. До цього, вночі вона зателефонувала рідним і попрощалася з ними, мовляв — йде топитися в місцевому ставку, бо вбила чоловіка.

Коли поліцейські приїхали за адресою, то в будинку виявили тіло 70-річного господаря. За день до вбивства жінку разом із чоловіком бачили в центрі села.

- Коли дружина зрадила, вони певний час жили окремо, а це мирилися в центрі. Потім пішли додому і більше ми їх не бачили, — кажуть слідчим опитані односельчани.

Уночі між подружжям на виникла сварка, що переросла в бійку. У результаті чоловік зазнав десяток ударів по голові й за кілька годин помер, бо травми виявилися несумісні із життям. Жінка з місця події зникла. Вона зателефонувала рідним і зізналася у вбивстві.

- Труп чоловіка ви знайдете в будинку, а мій — у ставку. Також, я залишила вам документи на хату та гроші, — сказала жінка й поклала слухавку.

Її мобільний телефон і одяг правоохоронці знайшли на березі водойми. Тоді водолази почали обстежувати дно. Щоб полегшити поушки спускали ставок. У той час групи поліцейських «прочісували» лісосмуги й місця, де жінка ймовірно могла покінчити життя самогубством.

Проте, знайшли 56-річну громадянку цілою та неушкодженою, неподалік ставу. Вона ховалася в заростях і спостерігала за діями правоохоронців. Вбивцю затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй оголосили підозру.

За інформацією пресслужби Поліції Черкаської області

Останні новини