Згвалтування водієм BlaBlaCar: з авто знято арешт, а поліція "засекретила" хід розслідування

Справа про резонансне згвалтування водієм BlaBlaCar не передана до суду, з автомобіля знято арешт, а поліція “засекретила” хід розслідування.

Про це повідомляєКропива з посиланням на дані судового реєстру та відповіді на інформаційний запит до ГУНП в Черкаській області. 

Згвалтування, яке набуло широкого національного резонансу, за заявою постраждалої, сталося 30 серпня 2019 року по дорозі з Одеси до Черкас. Постраждала дівчина з Черкас, яка скористалася послугою сервісу BlaBlaCar, звернулася до поліції із заявою про згвалтування водієм сірого «Subaru Forester».

За інформацією постраждалої, дорогою чоловік її пригостив кавою, після чого вона почала відчувати слабкість та засинати. Водій скористався її станом, відвіз до лісу та згвалтував. 

Тоді особу водія було встановлено, проведено обшук в автомобілі, під час якого було виявлено чоловічі труси, інтимний гель, презервативи, таблетки без маркування.
Водієм виявився Олександр Андрієнко 1968 року народження. За даними ЗМІ, він пов'язаний із Золотоніщиною, куди приїздить час від часу, але проживає у Владивостоці. 

Автомобіль «Subaru Forester», в якому імовірно було скоєно злочин, було арештовано як речовий доказ. Але через рік з автівки було знято арешт, оскільки вона належала двоюрідному брату водія. Як пояснив власник, він дав автівку родичу, щоб той поїхав на відпочинок в Одесу, а фактичним арештом транспортного засобу, порушуються його права як власника. 

На сьогоднішній день обвинувальний акт по справі не передано до суду, останні ухвали в судовому реєстрі по справі датуються вереснем 2020 року. В поліції, за запитом, відмовилися надавати будь-яку інформацію щодо статусу кримінального провадження (відкрите-закрите) та хід його розслідування пославшись на те, що “відомості про стан та результати досудового розслідування не підлягають розголошенню”. 

Відзначимо, що на початку вересня 2019 року, вже після імовірного згвалтування, на Олександра Андрієнко було складено адмінпротоколи за дрібне хуліганство та водіння в нетверезому стані в місті Золотоноша. На судові розгляди правопорушник не з'являвся, а справи згодом закрили за спливом трьохмісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності.
 

Останні новини