Згіблов забарикадувавшись на "Темпі" ініціював відкликання 5 депутатів

Полпред бізнесмена Михайла Бродського в Черкасах забарикадувавшись на «Темпі» інціював відкликання 5 депутатів міськради, двоє з яких навіть не з його партії.

Так за ініціативою голови Партії вільних демократів, депутата Олександра Згіблова сьогодні на території ввіреного йому заводу відбулися «громадські збори». На них розглядалося питання відкликання п'яти депутатів Черкаської міської ради - Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль, Максима Шадловського (всі троє обиралися від ПВД ) Віталія Косяка (обирався від Радикальної партії) та Максима Скорика (обирався від ВО Черкащани). 

Збори відбувалися у приміщенні заводу, попередньо не анонсувалися у ЗМІ. Вільно потрапити на зібрання не могли всі бажаючі, на збори не допустили навіть самих депутатів щодо яких ініціювалося питання про відкликання і вони не мали можливості виступити. 

Цілком прогнозовано, що зібрані на «темне зібрання» люди проголосували за відкликання депутатів одноголосно. 

- Ми провели збори в орендованому мною приміщенні ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО", на які прийшло 412 осіб. За законом, для проведення громадських зборів потрібно було зібрати не менше 300 виборців. У голосуванні взяли участь майже всі присутні – 410 осіб, які проголосували за відкликання п’яти депутатів, а також створення по кожному з депутатів ініціативної групи в кількості 61 особи, які будуть подані в ТВК. Було затверджено підписний лист, по якому збиратимуть підписи, та представників, які будуть реєструвати ці документи в ТВК. Протягом двох днів ми маємо подати в ТВК усі пакети документів і за законом з наступного тижня почати збирати підписи, – повідомив у коментарі підконтрольному ЗМІ Олександр Згіблов.

За його словами, щодо відкликання кожного з депутатів має бути зібрано близько 1500 підписів. На це в ініціаторів зборів є 20 днів.

Відзначимо, що всі депутати яких хочуть відкликати входять до промерської більшості. Їх відкликання може зруйнувати існуючий баланс сил в міській раді який сформувався після формування нового складу виконавчого комітету.
  

Останні новини