Зелені зони Черкас більш-менш нормально "пережили" травневі свята

Цього року травневі свята збіглися в часі із святкуванням великого релігійного свята Пасхи. Таке «сусідство» у календарі цих свят призвело до великої кількості вихідних днів.

Традиційно у ці зазвичай теплі дні дуже багато черкащан відпочиває у зелених зонах міста чи в приміському лісовому масиві. І як не прикро результатами такого святкування стають гори та купи сміття неподалік місць святкування. Цьому негативному явищу є як мінімум два пояснення: низький рівень культури відпочивальників та недостатня забезпеченість місць відпочинку елементарними баками для сміття (а це вже проблема місцевої влади).

Сьогодні в цьому невеликому фоторепортажі ми покажемо наслідки травневих свят для зелених зон міста Черкаси. Звичайно ми не беремо до уваги всі зелені зони та доглянуті парки в який постійно підтримується порядок. 

Для цього невеликого експерименту ми візьмемо дві улюблені зони відпочинку черкащан – лісову зону біля магазину «Лісовий» та масив в районі санаторію «Україна».

Нижче фото зроблені на масиві біля магазину «Лісовий». Порівнюючи купи сміття на фото варто відзначити, що його кількість значно менша ніж в минулі роки. Однак тут постійне стихійне сміттєзвалище і немає баків для сміття. Очевидно для того щоб зменшити кількість сміття якась «добра душа» його підпалила. На фото видно тління – запах горілого пластику та решток відпочинкових наборів вїдливо неприємний. З допомогою вогню вирішили боротися невідомі «волонтери» із цією купою сміття. 

Нижче на фото ще декілька «очагів» відпочинку. 

 

Рухаємося далі в район санаторію Україна, тут в минулі роки взагалі був сміттєвий бум. Однак цього разу зустрічаємо лише поодинокі частини лісу забруднені сміттям, загалом картина більш ніж гарна. Фото.

В цілому, як бачимо, цьогорічне забруднення порівняно з минулорічним значно менше. Можливо рівень свідомості громадян зростає, а можливо просто було менше відпочивальників. 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx