«Заяви міського голови Сергія Одарича стосовно намірів компанії «Хенкель Баутехнік» є неправдивими та спрямованими на підривання репутації Черкаської області перед іноземними інвесторами» - Євгеній Калінічев.

Черкаська обласна і Черкаська районна державні адміністрації розробляють документацію та готують підписання двосторонньої угоди з компанією «Хенкель Баутехнік» стосовно реалізації проекту з будівництва заводу по виробництву будівельних сумішей в Черкаській області.

«На зустрічі керівництва компанії з представниками Черкаської обласної і районної державних адміністрацій було обговорено умови які є необхідними для початку реалізації проекту, а саме: наявність залізничного сполучення, можливість підключення до електричної мережі та газопроводу. Інвесторам було запропоновано чотири земельні ділянки, які відповідають вимогам проекту і можуть бути представлені для будівництва заводу. Як зазначили представники Хенкель Баутехнік, Черкаська область цікавить компанію перш за все її вигідним географічним розташуванням, а також наявністю всієї сировинної бази для циклу виробництва. Компанія має намір стосовно будівництва в Черкаській області чергового заводу виробничою потужністю 150 тис. тон в рік, інвестиції в який мають скласти 8 млн. євро. Тому щонайменше дивними виглядають заяви з боку міського голови Черкас Сергія Одарича про те, що нібито «у зв’язку з останніми політичними інтригами німецька компанія «Хенкель» відмовилася будувати в Черкасах завод». Такі заяви є свідомою провокацією з боку Сергія Одарича. Особливо при тому, що наскільки нам відомо, представниками «Хенкель Баутехнік» не проводилося з міським головою Черкас жодних зустрічей та обговорень реалізації інвестиційного проекту» - зазначає Євгеній Калінічев.

Компанія Хенкель Баутехнік є крупнішим виробником будівельних сумішей, асортимент якої налічує понад 400 найменувань продукції. На даний час в Україні працює 5 заводів компанії (у Київській, Харківській, Херсонській та Львівській областях), - за інформацією сайту Черкаської обласної державної адміністрації.

Останні новини