Завтра жителів скандального гуртожитку будуть виселяти - "Свобода" спробує завадити

Завтра 17 січня о 9.30 працівники Державної виконавчої служби разом з працівниками міліції спробують виселити кілька сімей які проживають у скандальному гуртожитку по вул. Горького 4. Завадити це зробити їм намагатимуться представники ВО «Свобода».

Нагадуємо, проблема навколо гуртожитку сягає свого початку ще 2008 року, коли будівлю корупційними схемами відчужило товариство «ПраймБуд» яке входить до бізнес-орбіти Бродського-Одарича. Відчуження відбулося незважаючи на сімї які там проживають і вже протягом 5 років ведеться геноцид мешканців. 

Схема кидка людей була доволі проста і геніальна – будівлі гуртожитку надали іншу адресу, - замість Горького 4, Горького 4/ Калініна 108. Таким чином виявилося, що люди які там мешкають і прописані проживають у чужій будівлі. Звичайно, що елементарне шахрайство і підробку документів легко могли встановити як правоохоронці так і суд, але на диво рішення судів були протилежні. 

Як кістку з барського столу, структури екс-мера Одарича пропонували жителям в інше житло яке б надало ТОВ «ПраймБуд». Однак мешканці відмовляються, оскільки воно не відповідає санітарно-гігієнічним нормам та площі у розрахунку на члена сімї. Тому завтра настає час «Ч» і людей які залишилися будуть виселяти. 

Своє бажання допомогти мешканцям висловили і Черкаські свободівці. Черкаські свободівці стануть на заваді виселенню черкасців з гуртожитку – браво рапортує прес-анонс ВО «Свободи».

В анонсі свободівці стверджують, що тяганина триває близько року, тому ми звертаємо увагу свободівців на те, що насправді проблема має 5-річну історію. 

Також ми переконані, що свободівці дійсно хочуть допомогти черкащанам, а не займаються дешевим піаром. Тому пропонуємо також пікетувати прохідну підприємства «Темп» яка знаходиться неподалік та вимагати зустрічі з директором ТОВ «Праймбуд» Ніною Набокіною, а можливо навіть і Сергієм Одаричем – саме вони в значній мірі несуть відповідальність за історію з гуртожитком. 

Підготував: Олександр Безпрозванний