Завтра відбудеться загальноміське дитяче свято - "Міст дружби - кольоровий світ"

Завтра 25 травня об 11.00 розпочнеться загальноміське дитяче свято в парку «30 років Перемоги».

Для дітей всього міста розпочнеться свято, благородною місією якого є не лише створити радісну подію для маленьких черкащан, але й зібрати кошти для тих, у чиєму житті дуже бракує радості і любові.

«Кольоровий світ» ми організували як загальноміське дитяче свято і проводимо його ось уже третій рік – з прагненням перетворити це свято на традицію, приурочену до Міжнародного дня захисту дітей, – зазначила співробітник фонду «Сила Доброти» Оксана Лиманська. – З кожним роком свято стає все популярнішим, збирає все більше черкаських дітлахів та їх батьків. «Кольоровий світ» – це інтерактивна дитяча вистава-шоу за участю популярних героїв дитячих казок та мультфільмів, шоу мильних бульбашок, запуск повітряних кульок із бажаннями, змагання та ігри, кожна із яких проходить у окремому секторі – зі своїми іграми на кожен вік. Всі маленькі гості свята отримують подарунки і морозиво. На цьогорічному святі ми очікуємо понад 5 тисяч маленьких учасників.

  Головна ідея свята – показати дітям, яким цікавим може бути реальний світ – ігор та розваг із ровесниками, на відміну від віртуального комп’ютерного світу, – констатує депутат Черкаської міської ради Сергій Гладких, що підтримує ініціативи фонду уже багато років. – Унікальність свята – і в тому, що воно не пов’язане із комерційною чи політичною рекламою – і в тому, що під час свята проводиться збір коштів для нагальних потреб дітей. Якщо у минулі роки збиралися кошти на лікування конкретної дитини, то цьогорічне свято має на меті зібрати гроші для потреб відразу 95 дітей – вихованців Михайлівської школи-інтернату.

 

Останні новини