Завтра в Черкасах мітингуватимуть підприємці

У зв’язку з черговим рейдерським «наїздом» на ринок «Оптовичок», що на Пастерівській, сьогодні підприємці та представники адміністрації ринку поспілкувалися з журналістами.

- Ситуація у нас дуже плачевна. Півтора роки тому, коли відкрився Фермерський ринок в нас почалися дуже сильні утиски. Почали надходити численні скарги на нас у всі інстанції, ми це все оскаржували. В той же час, з боку органів державної влади всім надуманим скаргам було дано серйозне реагування – перевірки від нас не виходили. І ось знову почалося, - повідомляє директор ринку Олександр Островський.

Остання хвиля перевірок розпочалася 6 червян і триває до цього часу. Ринок щодня з 4 ранку до 19 вечора «перевіряють» близько 50 працівників правоохоронних органів. Звичайно, що це унеможливлює нормальну роботу.

Нова влада Черкас вдалася до "червоного терору" проти підприємців

- 6 червня нам хотіли перекрити виїзди і вїзди до ринку великими бетонними плитами, ми не дали цього зробити. Ці незрозумілі люди які привезли ці плити, говорили що в них є розпорядження міськвиконкому на такі дії, але не надавали його, - стверджує Олександр Островський. 

Головну причину у такій прискіпливій увазі з боку влади і правоохоронців до ринку підприємці вбачають у недобросовісній конкуренції.

Ринок "Оптовичок" на Пастерівській - друзям все, ворогам закон

- Причин не було до тих пір, поки не відкрився Фермерський ринок. З тих пір у нас почалися «страшні правопорушення». Підприємцям на телефони приходять смс з погрозами – що ви переїжайте на ринок Фермерський бо буде конфісковано товар і автомобілі. Хто це робить ми не знаємо. Так і скарги пишуться – дається бабусі 100 гривень і вона підписує, - говорить підприємець Вікторія Макушина. 

На питання, що плануєте робити далі коротка, але зрозуміла відповідь

- Ми будемо воювати, - відповідає підприємець Василь Флентей 

Завтра біля стін Будинку рад де відбудеться сесія Черкаської міської ради, підприємці планують провести мітинг на захист своїх прав.

-13 червня сесія міської ради, ми подали заявку на проведення акції з 9 до 11 години. Люди доведені до відчаю навіть не скільки перевірками, а оцими листами Епістолярна "творчість" найвищих черкаських посадовців, наглістю тих чиновників які пишуть ці листи. На базі отаких листів хтось виконує брудні замовлення, - повідомив Олександр Островський.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини