Завершено розслідування замовного вбивства заступника міського голови Черкас

Завершено досудове розслідування відносно депутата міської ради минулого скликання Максима Шадловоського, який підозрюється в організації замовного вбивства заступника міського голови Юрія Ботнара. 

Про це інформує пресслужба ДБР.

Встановлено, що на ґрунті особистих неприязних відносин, які склалися внаслідок розбіжностей поглядів на управлінські процеси в органах місцевого самоврядування міста, депутат вирішив поквитатися із заступником міського голови та замовити його вбивство.

Для реалізації задуманого він попросив свого знайомого допомогти і знайти виконавця. За це він пообіцяв 1500 доларів США.

На етапі підготовки до злочину підозрюваний передав посереднику частину завдатку, загалом у сумі близько 500 доларів США, та обговорив із ним час та місце реалізації злочину, шляхи втечі і послідовність знищення доказів.

У ході подальшої спецоперації правоохоронці створили обстановку виконаного вбивства. Замовник злочину під час зустрічі зі знайомим отримав від нього телефон, на якому містилися фотографії, нібито, мертвої жертви.

Переконавшись у смерті заступника міського голови, депутат віддав ще 500 доларів США, як оплату за вбивство і пообіцяв решту суми віддати пізніше. Після цього його одразу затримали.

До суду направлено обвинувальний акт. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

Останні новини