Затриманому директору КП "Уманьводоканал" обрали запобіжний захід

Директору КП “Уманьводоканал” обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту та не відсторонили від посади. 

Юрій Токарев підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 366 ККУ (службове підроблення) та ч. 4 ст. 191 ККУ (розтрата коштів).

Провадження розслідується з березня 2018 року. За даними слідства, у квітні-травні 2017 року, він як директор КП за змовою з депутатом облради Володимиром Кокодзеєм (як ФОПом), здійснив розтрату коштів у розмірі 211 тис. грн. Зокрема підписав угоду на проведення робіт з виконання ремонту свердловини Кельманського водозабору глибиною 100 метрів для господарського водопостачання Умані. Згодом підписав акти виконаних робіт, за які були сплачені кошти. При цьому жодні ремонтні роботи зазначеного обєкту не проводилися.

Під час обрання запобіжного заходу сторона обвинувачення клопотала про взяття підозрюваного під варту, як альтернативу пропонувала заставу у розмірі розтрачених коштів. Також слідство повідомило, що підозрюваний жодного разу не зявлявся для проведення допиту за його участю. На самому підприємстві директора також останнім часом не було, а свої обовязки він виконував дистанційно по мобільному телефону. В жовтні будучи оголошеним в розшук залишив територію країни та вилетів в напрямку Анталії, після повернення був затриманий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАСВІТИЛАСЯ СХЕМА ШАХРАЙСТВА ЗА УЧАСТІ ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ

Придніпровський суд відхилив клопотання обвинувачення та обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Також суд відмовив у задоволенні клопотання про відсторонення від посади директора.

Нагадаємо, що депутата обласної ради від фракції “Відродження” Володимира Кокодзея, що фігурує в даному провадженні як ФОП, затримали в липні цього року під час отримання неправомірної вигоди по іншому провадженню. 
 

Останні новини