Затримано кримінальних туристів що підірвали банкомат на Черкащині

На території Житомирської та Івано-Франківської областей затрмали іноземців, що 19 травня підірвали банкомат у селі Шевченкове Звенигородського району. Чоловіки викрали з нього понад 400 тисяч грн.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

Під час відпрацювання місця події під уламками будівлі експерти виявили речі, які залишили зловмисники: кепку та кросівки. Виявлені речові докази частково допомогли вийти на слід зловмисників та лягли в доказову базу у кримінальному провадженні. Також стало зрозуміло, що під час вчинення злочину вони травмувалися. 

Провівши оперативні заходи та опрацювавши відео з камер спостереження, поліцейські встановили, що до вчинення кримінального правопорушення причетні двоє іноземців. Вони приїхали до Черкащини з території іншої області на автомобілі “Mercedes” іноземної реєстрації.

Після вчинення злочину чоловіки покинули територію області. Правоохоронцям стало відомо, що один зі зловмисників проживає на території Житомирської області, інший – Івано-Франківської.

Чоловіків затримали 27 травня за місцем їхнього проживання. Під час санкціонованих обшуків поліцейські виявили у них гроші, викрадені з банкомату, газовий балон, інструменти, мобільні телефони, наркотичні засоби, а також автомобіль, який вони використовували під час вчинення правопорушення.

Останні новини