Користувацький вхід

Засвітилася схема шахрайства за участі депутата облради

Засвітилася схема шахрайства за участі депутата Черкаської облради з фракції "Відродження" Володимира Кокодзея. 

В липні обранця було затримано під час отримання 150 тис. грн неправомірної вигоди. Йому було було обрано, а потім продовжено дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 300 тис. грн. Саме такою була загальна сума неправомірної вигоди.

Депутат підозрюється у вчиненні шахрайтсва за ч. 3 ст. 190 ККУ. Окрім цього, в даному провадженні також розслідується факт вимагання неправомірної вигоди за ч. 3. ст. 368 ККУ.

За даними слідства, механізм протиправної діяльності полягав в тому, що посадовці ПАТ “Черкасиобленерго” після укладення договору про підключення комерційного об'єкту до електромережі, умисно не вживали передбачених заходів з виконання договірних зобов'язань в повному обсязі. А потім скеровували замовників до зацікавлених підприємств, де оголошувалася сума неправомірної вигоди, яку необхідно надати окрім офіційних платежів.

Так ТОВ “Арсенал-Центр” ще в грудні 2017 року уклав договір з ПАТ “Черкасиобленерго” на підключення виробничого приміщення в м. Умані, з потужністю в 100 Квт. Однак посадовці обленерго, в тому числі і начальник відділу перспективного розвитку ПАТ “Черкасиобленерго” не вчиняли дій на виконання договору. Замовнику неофіційно повідомили про необхідність звернення з цими питаннями до ПП “Центр-Монтаж-Енерго” та ТОВ “Центр-Монтаж-Енерго”. Зазначені підприємства фактично підконтрольні затриманому депутату.

Представник замовника в результаті зустрічі з депутатом досягли домовленостей про залучення вищевказаних підприємств для виконання проектної документації та електромонтажних робіт по об'єкту. Також депутат висловив необхідність надання неправомірної вигоди у розмірі 300 тис. грн. з розрахунку 3 тис. грн. за 1 КВт нібито для посадовців обленерго.

В травні депутат отримав 150 тис. грн., а в липні під час передачі другої частини неправомірної вигоди був затриманий. Як виявилося, представники ТОВ “Арсенал-Центр” звернулися з заявою про вимагання неправомірної вигоди до правоохоронних органів. 

Останні новини Черкас та Черкаської області