Засуджено тріо, що грабувало вантажівку під час руху

На Черкащині засуджено чоловіка та двох жінок-спільниць які намагалися пограбувати вантажівку під час руху на Уманщині.

Про це йдеться у вироку Уманського міськрайонного суду. 

Згідно обвинувального акту, в лютому 2020 року обвинувачені намагалися пограбувати вантажівку під час руху поблизу села Легедзине. Чоловік проник в середину рефрижератора під час руху та викидав на узбіччя коробки з медичними препаратами. В цей час, жінки-спільниці рухалися автомобілем на малій дистанції позаду вантажівки. 

Дії зловмисників помітив інший учасник дорожнього руху, про що повідомив знайомого поліцейського. Серед ночі обвинувачені були затримані. 

Обвинувачені вини не визнали, але дали суперечливі покази. Так чоловік показав, що до вантажного автомобіля не проникав, а ящики підбирали щоб віддати водію. Одна з обвинувачених взагалі пояснила, що висадила чоловіка раніше на його ж прохання, а за годину він зателефонував і попросив рухатися дорогою в певному напрямку. Під час руху вона з подругою побачила ящики на узбіччі та почали їх збирати, але попередньо про викрадення майна не домовлялися. Інша обвинувачена від дачі показів відмовилася. 

Покази обвинувачених спростовувалися іншими зібраними доказами, зокрема і показами свідків події. 

Суд визнав підсудних винними та присудив чоловіку чотири роки позбавлення волі, жінки отримали по три роки позбавлення волі умовно.  

Останні новини