Засуджено пару, що вимагала кошти у хасида-паломника за неоприлюднення інтимного відео

На Черкащині засуджено пару співмешканців, що вимагала кошти у хасида-паломника за неоприлюднення інтимного відео.

Про це йдеться у вироку Уманського суду. 

Злочин було скоєно у листопаді минулого року в місті Умань. Співмешканці — чоловік та жінка, які ведуть аморальний спосіб життя, розробили план по вимаганню коштів з хасида-паломника. Суть плану полягала в тому, що процес надання жінкою інтимних послуг для хасида буде записано на відео. Після закінчення статевого акту, в квартиру зайде співмешканець та поставить перед клієнтом вимогу надання коштів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОГОЛОШЕНО ЗАКУПІВЛЮ НА "МАЛЕНЬКИЙ ЄРУСАЛИМ" ЗЕЛЕНСЬКОГО В УМАНІ

Обвинувачений, в кімнаті квартири, де мав відбутися статевий акт, встановив та приховав для запису свій телефон. Після чого повідомив співмешканці, що вона має зателефонувати на інший його телефон, при цьому не кладучи слухавку, покласти свій мобільний на тумбочку поряд з ліжком, щоб дати умовний знак коли закінчиться акт. 

Коли завершився статевий акт між жінкою та хасидом, співмешканець несподівано зайшов в квартиру завдав йому ударів, забрав його документи, показав відео акту та висунув вимогу сплати 5 тис. дол. В разі відмови пригрозив розповсюженням відеозапису широкому колу осіб через мережу інтернет. 

Згодом обвинувачений підтримував зв'язок з хасидом через мобільний додаток “Вайбер” та надсилав йому скриншоти наявного у нього відео. 

Співмешканцям було інкриміновано ч. 2 ст. 189 ККУ (вимагання). Також чоловіку було інкриміновано ч. 1 ст. 125 ККУ (нанесення легких тілесних ушкоджень) та ч. 3 ст. 357 ККУ (незаконне заволодіння документами).

Співмешканці повністю визнали свою вину та покаїлися. 

Суд обом обвинуваченим призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі умовно з іспитовим терміном в один рік.  

Останні новини