Заступник голови обласного КВУ радить міській владі дистанціюватися від потенційних кандидатів

Міська влада Черкас має дистанціюватися від усіх потенційних кандидатів у народні депутати. Про це заступник голови Черкаської обласної організації КВУ Юрій Сас повідомив у коментарі Прочерку.

Особливо міська влада має дистанціюватися від пані Жуковської. Хоча б через те, що інтереси «Азоту» і громади міста далеко не завжди збігаються. Громадські слухання, громадські ради, збори громадян є елементами безпосередньої демократії, інструментами системи місцевого самоврядування. Будь-які політичні маніпуляції навколо цих речей дискредитують саму ідею «демократії участі», роблять громадських активістів підтанцовкою в піар-кампаніях.

Я солідарний з Булатецьким в тому, що треба за Ісаком Бабелем розібратися, «де закінчується Бєня і де починається поліція». Тільки в нашому випадку – «де закінчується Валентина Жуковська і де починається міська влада в Черкасах.

Нагадуємо, що нещодавно Валентина Жуковська виступила ініціатором чергової «громадської ініціативи» та запропонувала створити громадську раду. Тоді така ініціатива була піддана критиці з боку голови КВУ Максима Михлика.
 

Останні новини