Заради підтримки зниклого клубу черкаські вболівальники поїхали на богатирське свято в Красенівці.

Черкаські футбольні вболівальники, які відстоюють відродження футбольного клубу "Дніпро" в рамках акції  "Лише Дніпро" влаштували велопробіг до села Красенівка Чорнобаївського району, де минулих вихідних відбулося масштабне свято Богатир - 2013.

- Наш маршрут починався зі станції Пальміра, до якої дісталися завдяки Укрзалізниці. Тому загальна відстань, яку нам довелося подолати своїми силами, склала 50 км, -розповідають про початок акції її учасники.

Поділилися черкащани і враженнями від свята, яке відвідали: "Для всіх учасників туру, це було перше знайомство з рідним селом Івана Піддубного. Тому все навколо, було для нас дуже цікавим. В самому центрі села, поруч з музеєм, присвяченим сім’ї Піддубних та спортивним звершенням Івана, височіє пам’ятник українському богатирю. Неподалік знаходиться садиба, в якій стоїть батьківська хата та богатирська криниця. Щодо самого свята, то воно 1990 року, отримало статус Всеукраїнського, і з кожним роком набирає розмаху та привертає все більше уваги. Цього дня на центральній площі села, відбувалось богатирське шоу «Найсильніша людина свята». Учасники підіймали гирі, перекидали колесо в 350 кілограм та тягнули ЗІЛ-130. Поруч, на татамі під відкритим небом, проходив турнір з греко-римської боротьби. Приймали участь борці з України, Росії, Польщі, Литви, Латвії, Білорусії. Неподалік, на місцевому стадіоні, проходив етнофестиваль. Різні села та сім’ї презентували свої шедеври домашніх рецептів та свій цьогорічний урожай. Кожна громада оригінально прикрашала свій куточок, хто квітковою композицією, хто декоративними фігурами звіряток, хто кумедними малюнками, а дехто навіть створював своє міні-село: з озером, хатками та місцевою фауною. Кожен присутній міг підійти та скуштувати представлених страв, абсолютно безкоштовно."

 - Радимо всім проводити свій відпочинок активно, пам’ятати своїх героїв та бути вірними традиціям! - підсумували молоді патріоти.

Ярослав Нищик

Останні новини