Захисник Одарича вважає сьогоднішнє рішення суду упередженим, але переконана, що вони переможуть

Сьогодні розпочався розгляд справи за позовом Сергія Одарича до Черкаської міської ради, у справі його імпічменту. Відповідач на перше судове засідання не з"явився, а надіслав лист з проханням перенести розгляд справи у зв"язку з тим, що адвокат який буде представляти інтереси відповідача не встиг ознайомитися з матеріалами справи. Тому суддя Марцишевська О.М. винесла рішення про перенесення судового засідання на 23 травня.

- Я більш ніж переконана, що таке рішення міської ради не встоїть – воно буде скасоване. Питання в тому, як швидко воно буде скасоване. Якщо не мине багато часу до скасування цього рішення - менше дров наламають. Якщо буде більш тривалий проміжок часу - буде ціла купа цих рішень за якими будуть витрачатися кошти платників податків, - зазначила Валентина Теличенко.

В діях суду захисниця відставленого мера побачила упередженість.

- Все це дуже прикро спостерігати. Добре що суд переніс засідання принаймні не на 23 червня, бо 23 травня – ближче. Але насправді я переконана, що навіть затягування розгляду цієї справи, свідчить про упередженість суду.

Ви знаєте яка проблема з незалежністю судової системи в Україні. Тих хто впливає на судову систему дуже багато і вони сидять на різних рівнях. Не лише на Банковій. 

Я покладаю надію на український суд і звичайно, дуже сподіваюся, що рішення міської ради буде скасоване Соснівським районним судом, - з вірою у правосуддя повідомила Валентина Теличенко.

 Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини