Забудовник зруйнував частину будинку з якого не відселилися мешканці

В Черкасах забудовник зруйнував належну йому частину будинку, віком понад сто років, з якого не відселилася одна родина. 

Про конфлікт ПП “Надія” та мешканців пише 18000.

Мова йде про будинок за адресою Гоголя 211. Приватна компанія викупила більшу частину будинку, натомість з родиною Олени та Олександра Лубенців спільної мови щодо вартості викупу їх частки не знайшла.

На фото будинок до руйнування 

В лютому компанія-забудовник взялася за активне руйнування своєї частки будинку, залучили навіть екскаватор, не узгодивши дії з мешканцями будинку. В результаті руйнування більшої частини будівлі в родини Лубенців потекла стеля у спальні, а від вулиці нині їх відділяє лише тонка міжкімнатна стіна.

Начальник відділу капітального будівництва ПП “Надія” Іван Рудик вважає дії з руйнування правомірними. Тут планують облаштувати прибудинкову територію збудованого компанією багатоквартирного будинку.
- Ми нічого не порушили. По суті пошкодили своє нерухоме майно. Воно належить ПП “Надія”. Весна йде, ми приступаємо до благоустрою території навколо будинку по вул. Гоголя 219, - пояснює Іван Рудик.

За інформацією співробітниці Черкаського краєзнавчого музею Тамари Кургіної-Коваленко, зруйнований будинок не є офіційною памяткою архітектури, але це важливий елемент фонової забудови, яка може багато розповісти про історію міста.  

Останні новини