Забудова пляжу Соснівки триває - "А Васька слушает да ест"

Ми вже піднімали проблему забудови берегової лінії Соснівки в одному з матеріалів. Та звертали увагу представників як міської так і обласної влади на чергову спробу захоплення частини пляжу Соснівки.

Нагадуємо що знову захоплено 70 метрів пляжу і там ведеться будівництво, при цьому жодної інформації про забудовника чи паспорту об’єкту немає.
Більш докладно це можна прочитати у матеріалі який ми вже публікували. Нижче розміщуємо матеріал який публікували раніше.

Освоєння "гаманцями" берегової лінії в районі Соснівки триває - винні "папередніки" http://kropyva.ck.ua/content/osvo-nnya-gamantsyami-beregovo-l-n-v-raion-sosn-vki-triva-vinn-paperedn-ki

Але загалом ситуація нагадує сюжет басні Крилова про кота і повара. Нижче розміщуємо її щоб нагадати читачу суть цієї басні.

 Из басни «Кот и Повар» (1812) И. А. Крылова (1769— 1844).
Уходя в кабак, Повар оставил кухню на попечение Кота Васьки, что¬бы тот стерег от мышей съестные припасы. Но, вернувшись домой, По¬вар обнаруживает, что Кот, «припав за уксусным бочонком, мурлыча и ворча, трудится над курчонком».
Повар, увидев это, приступил к обличению Кота:

«Кот Васька плут!
Кот Васька вор!
И Ваську-де, не только
что в поварню,
Пускать не надо и на двор,
Как волка гладного
в овчарню:
Он порча, он чума,
он язва здешних мест!»
(А Васька слушает, да ест.)
Тут ритор мой,
дав волю слов теченью,
Не находил
конца нравоученью.
Но что ж? Пока его он пел,
Кот Васька всё жаркое съел.

«Ритор» (с архаичного русского языка) — оратор.
Мораль басни:
А я бы повару иному Велел на стенке зарубить:
Чтоб там речей не тратить по-пустому,
Где нужно власть употребить.
Иносказательно о человеке, который глух к упрекам, увещеваниям и творит по-прежнему свои неблаговидные дела. Цитируется также, как упрек в адрес тех, кто тратит свое красноречие там, где нужно просто «власть употребить» (сарк.).

Вона якнайкраще ілюструє підняту нами проблему. Адже після публікації нашого матеріалу в якому ми публічно звернулися до Сергія Борисовича вплинути на вирішення цієї проблеми - віз і нині там. Більше того будівництво знову потихеньку, але проводиться.

В цьому ракурсі виходить, що якщо перекласти цю басню на наші реалії то поваром виступає губернатор який витрачає красномовство де просто потрібно застосувати свою владу.

Нерадивим же котом виглядають «гаманці»-забудовники яким попросту начхати на громаду міста. 

Ще більше обурює простих жителів Соснівки й те, що представники влади постійно обіцяють боротися з незаконною забудовою, а по факту кількість побудов з року в рік лише зростає.

Нижче ми розмістимо декілька фото які проілюструють на якому етапі була забудова з часу написання нашого першого матеріалу і яка ситуація є зараз. Перша фото як було, друга фото як є зараз, на вчорашній день.

Так було, бачимо що грунт для підсипки ще не завезено.

Так є - грунт вже завозиться.

Так було - бетонні секції ще не повністю встановлені.

Так є зараз - бетонні секції вже повністю встановлено.

Так було. 

Так є зараз - кількість секцій з металевих труб збільшено.

Хочемо додати насамкінець, що можливо забудовники чи представники влади думають, що ми обмежимось одним матеріалом і не будемо більше слідкувати за цією проблемою – то вони глибоко помиляються. Наше видання буде ініціювати депутатські звернення щодо даної проблематики.

 

Останні новини