Забирають не все сміття? Як вивозять негабарит у Черкасах

Вивантажують негабарит із металевого контейнера, їдуть далі, а все, що навколо, лишають. Зазвичай так пересічний черкасець бачить процес вивозу негабариту, точніше його початковий етап. І упродовж цього часу в приватних розмовах, публічному просторі та соцмережах забагато шуму.

Про це повідомляє пресслужба ГК «Нова якість».

Тому сьогодні розповідаємо вам, чому негабарит забирають неодночасно та для чого на майданчик приїздить п’ять одиниць техніки.

– Я забираю сміття з металевого контейнера та їду далі по маршруту, – говорить водій навантажувача Анатолій Фурман. Він щодня курсує по маршруту в різних районах міста. Його функція – підійняти металевий контейнер на майданчику для негабариту та висипати у вантажівку.

Один бачок від сміття звільняють не рідше, аніж два рази на тиждень. Є такі, які доводиться забирати й по тричі.

– Ви зараз поверніться на половину майданчиків, які я проїхав сьогодні, і побачите, що вони вже напівповні. Я можу на пальцях перерахувати їх вам зараз, – обурюється чоловік. – Люди не дотримуються графіку виносу сміття, кидають усе підряд і в контейнер, і поза ним, везуть його і з сусідніх сіл, а ніяка служба на це не реагує.

Того ж дня по цьому маршруту, але з різницею в часі обов’язково рухаються ще три одиниці техніки: трактор із ковшем навантажувачем, та ще два – із причепами.

– Усе сміття, яке лишається поза баком, забираємо ми з хлопцями, – говорить тракторист Геннадій Коновалов. – Вручну відсортовуємо старі вікна, двері, столи, тобто деревину природного походження. Це «добро» вантажимо в один причіп. А решту сміття – в інший. На жаль, практично всі майданчики в місті от у такому стані.

Чоловіки вже два роки з дня в день працюють на маршрутах. Кажуть, аби люди дотримувалися елементарних правил сортування та виносили сміття в переддень вивозу – у Черкасах було б у рази чистіше. До того ж просять не кричати їм услід про залишки сміття на майданчику, його обов’язково прибере наступний екіпаж техніки.

Як це відбувається, дивіться у відео:

Останні новини