ЗА ЗЛОВЖИВАННЯ МОНОПОЛЬНИМ СТАНОВИЩЕМ ОШТРАФОВАНО ДВІ ЛІКАРНІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НА ЧЕРКАЩИНІ.

Черкаське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало Корсунь-Шевченківську (м. Корсунь -Шевченківський) та Шполянську (м. Шпола) районні державні лікарні ветеринарної медицини загалом на 37 тис. грн. за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Як показало розслідування, лікарні ветмедицини здійснили необґрунтовані розрахунки та встановили у 2011- 2012 роках необґрунтовані тарифи на ветеринарні послуги, в тому числі на послуги з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи продукції рослинного і тваринного походження на ринках.

Так, лікарні ветеринарної медицини при розрахунках тарифів на ветеринарні послуги, які ними надаються не дотримувались Порядку формування тарифів на ветеринарні послуги, що надаються державними установами ветеринарної медицини, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 №1167.

Лікарні ветеринарної медицини визнали факт вчинення порушення і привели свої тарифи на ветеринарні послуги у відповідність до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 31.10.2012 №666 «Про затвердження розмірів плати за надання платних послуг, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин», яким затверджено єдині по Україні тарифи, та зобов’язалися сплатити штрафи до державного бюджетуУкраїни.

За інформацією сайту Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx