За втручання Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури зупинено будівництво у прибережній зоні Дніпра

Господарський суд Черкаської області погодився з доводами Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та задовольнив його клопотання заборонивши учасникам спору вчиняти будь-які дії щодо розпорядження земельною ділянкою площею понад 16 га, яка знаходиться у користуванні ПП «Фірма Агро-Поліс».
Зазначена земельна ділянка розташована між Черкаською обласною державною інспекцією охорони, відтворення водних ресурсів і регулювання рибальства, причалом №3 та державним підприємством «Санаторій Україна» і відноситься до земель водного фонду р. Дніпро.

Нагадаємо: Черкаською міською радою ще у 2003 році вказана земельна ділянка вартістю 3,7 млн грн була передана приватному підприємству «Фірма Агро-Поліс».
Проте, під час її передачі у користування виконавчим комітетом Черкаської міської ради не було враховано, що вона знаходиться на землях водного фонду та на ній розташовано нерухоме майно, а саме захисна дамба, яка є гідротехнічною спорудою.
Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою Дніпровської екологічної прокуратури пред’явлено позов до приватного підприємства «Фірма Агро-Поліс» та Черкаської міської ради про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та повернення її законним власникам – територіальній громаді міста.
Прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури
 

Останні новини