За вбивство через шмат м'яса чоловік отримав умовний термін

На Монастирищині, за вбивство через кинутий шмат м'яса чоловік отримав умовний термін. 

Відповідний вирок виніс Монастирищенський райсуд.

Підсудний Андрій Франчук, в лютому цього року, знаходячись на території ферми в с. Коритня, наніс один удар лівою рукою в область голови помічнику по господарству через те, що останній кинув на землю шмат м'яса. Останній не втримавши рівновагу, впав та вдарився об тверду поверхню.

В результаті падіння, згідно висновку експерта, потерпілий отримав ушкодження кісток та основи черепа, крововиливи та набряк головного мозку, які й стали причиною смерті.

Підсудний визнав свою вину у вбивстві з необережності, щиро розкаявся. Посвідчив, що потерпілий допомагав йому на фермі, коли той кинув на землю шмат м'яса, він лівою рукою вдарив його. Більше жодних ударів потерпілому не наносив, наміру заподіяти йому смерть не мав, оскільки потерпілий був як член їх родини. Через певний час, потерпілий сам встав і пошкоджень на голові в нього не було. Наступного дня він завіз потерпілого до його сестри, яка потім зателефонувала та повідомила, що він не дихає.

Підсудний здійснив поховання за власний кошт, а також відшкодував шкоду.

Родичі потерпілого претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого в ході судового розгляду не мали, у визначенні міри покарання покладалися на суд.

Відтак, суд визнав підсудного винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство з необережності) та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі умовно (іспитовий строк 3 роки).

Останні новини