За підтримки перших осіб "Черкаський Дніпро" здобув срібло, але не підвищення у класі

За підтримки перших осіб Черкащини – губернатора Юрія Ткаченка та міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у Полтаві ФК «Черкаський Дніпро» здобув срібло Першої ліги Чемпіонату України з футболу.

ФК «Полтава» – «Черкаський Дніпро» 0:2 (0:0)

Дата матчу – 01.06.2016 р. Голи: О.Тарасенко (64), О.Сафонов (81).

В заключному турі «Черкаський Дніпро» досяг свого найвищого результату у новітній історії нашої держави – «срібло» чемпіонату України серед команд першої ліги.

Черкащани з перших хвилин поєдинку розпочали осаду захисних редутів господарів поля, а кількість гольових моментів біля воріт опонента просто зашкалювала. Однак втілити ігрову та територіальну перевагу вдалося лише в другій половині матчу, інформує прес-служба футбольного клубу. 

Срібло нажаль не гарантувало ФК «Черкаський Дніпро» путівку у премєр лігу. Атестаційний комітет ФФУ прийняв рішення яке позбавило можливості другій за рангом команді першої ліги у наступному сезоні грати у Прем’єр-лізі. (Попередньо погоджено склад премєр ліги у 12 команд, місце має зберегти Луцька Волинь та переможець Першої ліги Кіровоградська Зірка – ред.)

Однак шанси на позитивне вирішення питання залишаються, остаточне рішення про кількісний склад премєр-ліги буде ухвалено 7 червня на загальних зборах учасників премєр-ліги. 
 

Останні новини