За підозрою у вбивстві виправдано "Софіївського гвалтівника"

В Умані, за підозрою у вбивстві, поєднаним з згвалтуванням та сексувальним насильством, виправдано місцевого гвалтівника, натомість він отримав 10 років ув'язнення за згвалтування неповнолітньої студентки за іншим епізодом. 

Про це йдеться в вироку Придніпровського суду.

В обвинувальному акті чоловіку інкримінувалося три епізоди: вчинення розбійного нападу на жінку з метою пограбування у березні 2013 року, згвалтування жінки та задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді вбивства у жовтні 2013 року, згвалтування природнім способом студентки у березні 2018 року. Всі злочини були скоєні на території парку “Софіївка”, а підозрюваний вже був засуджений у червні 2008 року до 5 років позбавлення волі, за згвалтування поєднане з грабежем.

По епізоду з розбійним нападом на жінку посеред парку “Софіївка”, у березні 2013 року, підозрюваний був виправданий за показами самої потерпілої, яка показала, що не впізнає в підозрюваному нападника.

По епізоду вбивства поєднаним із згвалтуванням та сексуальним насильством, у жовтні 2013 року, підозрюваний був виправданий через, на думку суду, неоднозначність доведення вини підозрюваного органами досудового слідства. Тоді в парку “Софіївка” знайшли оголене тіло жінки з ознаками насильницької смерті та сексуального насильства. Причиною смерті сорокарічної жінки стала закрита черепно-мозкова травма та набряк головного мозку.

За даними слідства, підозрюваний наніс потерпілій невстановлену кількість ударів в область голови та тулубу тупим предметом з метою задоволення статевої пристрасті природнім способом. Потім невстановленим предметом наніс ушкодження в області прямої кишки та засунув уламок дерев'яної палиці в піхву потерпілої.

Обвинувачений не визнав своєї вини, та показав, що дійсно був кілька днів знайомий з потерпілою, мав неодноразові статеві відносини з нею за обопільною згодою, але злочинних дій по відношенню до неї не вчиняв. Востаннє бачив потерпілу коли та проводжала його на автобусну зупинку і скаржилася на переслідування співмешканця.

Досліджуючи письмові докази у справі, суд встановив, що слідство по справі проводилося однобоко, не в повній мірі перевірялася причетність інших осіб до скоєння вбивства та згвалтування, не перевірялася версія підозрюваного, щодо можливості побиття потерпілої іншою особою.

По епізоду по згвалтуванню та пограбуванню студентки обвинуваченого визнано винним та призначено покарання у вигляді 10 років позбвалення волі. Так, у березні 2018 року, посеред дня, перебуваючи на території парку “Софіївка” збив потерпілу неповнолітню студентку з ніг та потягнув до ялинок. Там, погрожуючи електрошокером, змусив оголитися та вчинив згвалтування природнім способом. Потім забравши в дівчини прикраси та цінні речі зник з місця злочину.

Потерпіла підтвердила особу нападника, її покази підтвердилися й іншими доказами по справі. Суд визначив, що вина обвинуваченого доведена повністю поза розумним сумнівом. Хоча сам обвинувачений заперечував свою вину.

Останні новини