За несплату аліментів черкащанину загрожує позбавлення волі

Про це повідомляє прокуратура м. Черкаси. Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Черкас, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення - ухилення від сплати аліментів на утримання дітей.

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що згідно з рішенням апеляційного суду Черкаської області був встановлений порядок стягнення із черкащанина аліментів на утримання сина. Однак чоловік протягом 2012 – 2013 років злісно ухилявся від сплати. При цьому він щомісячно отримував доход, але цей факт від працівників державної виконавчої служби приховував, внаслідок чого станом на 1 травня заборгував на утримання свого сина близько 10 000 гривень.

 Зараз обвинувальний акт розглядається в Придніпровському районному суді м. Черкаси. Обвинуваченому загрожує обмеження волі на строк до двох років. Крім того, в рамках кримінального провадження матір’ю потерпілого заявлено позов на відшкодування невиплаченої суми, інформує старший прокурор прокуратури міста Іван Луговський.

 

Останні новини