За ініціативи націоналістів у міськраді "засудили" Яценюка

Сьогодні депутати Черкаської міськради підтримали звернення до Верховної Ради України щодо відставки Уряду під керівництвом Арсенія Яценюка. 

За відповідне рішення проголосували всі присутні 38 депутатів. Ініціювала це суто політичне звернення яке ні на що не впливає фракція ВО Свобода.

Уряд Арсенія Яценюка звинуватили в ігноруванні фактів явної корупції та відсутності їх адекватного розслідування.

- Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведені до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств, - йдеться у зверненні.

Окрім того, черкаські депутати звинувачують Яценюка у підвищенні тарифів, урізанні соціальних стандартів, намаганні розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавіллі каральних органів, переслідуванні політичних опонентів, кидання за грати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів, імітації реформ.

Такі звернення Арсеній Петрович перенесе з легкістю, особливо після нападу народного депутата Олега Барни.
 

Останні новини