За ініціативи "Фронту змін" триває акція "Черкащина: настав час діяти".

Із 1 квітня триває акція "Черкащина: настав час діяти". Її ініціаторами виступили активісти Черкаської обласної організації "Фронт Змін".
Акція розпочалася в усіх містах і містечках Черкащини, зокрема, в Черкасах, Умані, Чорнобаї, Каневі, Драбові... Завершиться вона великим мітингом в обласному центрі 6 квітня.
"Мета цієї акції – показати владі, що наш народ може об’єднатись і не дозволити можновладцям чинити злочини проти громади. Люди втомились від чинного режиму і вони готові відстоювати свої права. Влада має працювати для народу, а не навпаки", - зазначив координатор акції Максим Поляков.
В кожному районі стоять намети демократичних політичних сил, де можна отримати інформацію про мету та перебіг акції. Створюються революційні комітети, до яких долучаються не лише представники партій, а й прості українці, які прагнуть висловити свою громадянську позицію.
"Акція лише розпочалась, а ми вже отримали відклик громади. Щодня до наметів підходять сотні людей. Дехто висловлює свою підтримку, дехто пропонує допомогу, а деякі люди скаржаться на нелюдські умови життя, - переконує Максим Поляков. - До наметів вже підходили прихильники влади з погрозами та вимогами припинити агітаційну діяльність. Це свідчить, що влада боїться людей, а отже ми рухаємось в правильному напрямку".
Основні скарги черкащан стосуються рівня життя, безробіття, стану доріг, невеликих соціальних виплат, заборгованостей із зарплати. Скажімо, в Каневі люди нарікають на так звану оптимізацію освіти в районі. Канівчани занепокоєні тим фактом, що минулого року в районі закрили дві школи – у Григорівці та Пшеничниках, влада готує до закриття Беркозівську школу. Турбує людей і питання перевиборів. Як відомо, виборчий округ №197, до складу якого входить і Канівщина, не представлений у парламенті народним депутатом, бо ЦВК не змогла визнати результати виборів. Виборці, які підходять до наметів Об'єднаної опозиції, стверджують, що знову готові підтримати опозиційного кандидата Леоніда Даценка – невизнаного переможця парламентських виборів.
 

Останні новини