За ініціативи екс-регіонала та сприяння губернатора пройде творче віче

За ініціативи НВФ «Урожай» та сприяння голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка 4 липня, тобто завтра в Черкасах пройде Всеукраїнське молодіжне творче віче «Україна вражає». Віче відбудеться у сквері за Будинком Рад.

У програмі, окрім власне художнього конкурсу на патріотичну тематику: арт-інсталяція “Гігантський вінок” (до свята Купала та на засвідчення єднання України); концерт сучасної та народної пісні; показ колеції етно-вбрання та Молитва за Україну, - інформують у прес-службі ОДА. 

Нижче розміщуємо повну програму творчого віче. Але перед переходу до програми варто додати, що засновником агрокорпорації «Урожай» є Андрій Крохмаль екс-регіонал, депутат Черкаської обласної ради. Зважаючи на зацікавленість Юрієм Ткаченком у проведенні масових піар-заходів то очевидно саме він став ініціатором творчого віче, а фінансово посприяв саме екс-регіонал. За минулої влади Андрій Крохмаль досить схвально відгукувався про губернатора Тулуба та допомагав йому втілювати різні ініціативи. Зараз же потрібно допомагати вже новому губернатору. Тому за що що, а от за організацію масових заходів Юрію Ткаченку можна ставити тверду 5 за п’ятибальною шкалою.


 

Останні новини