"За Майбутнє": родина мера обзавелася гектаром на березі Дніпра

Родина міського голови Черкас обзавелася земельним масивом площею близько гектара на березі Дніпра в селищі Сокирна.

Про це свідчать дані державного реєстру нерухомого майна. 

Селище Сокирна — це популярна курортна зона ще з часів Радянського Союзу, за 20 км. від обласного центру. Останні півтора десятиліття там розростаються приватні бази відпочинку та приватна забудова. 

Земельні ділянки рекреаційного призначення, які акумулювали мер та його дружина, знаходяться поблизу відомого готельного комплексу “Перлина”. 

Дружина мера Валерія Бондаренко протягом лютого-вересня цього року придбала сім земельних ділянок загальною площею — 0,7901 га. 

Міський голова Анатолій Бондаренко придбав у власність дві ділянки загальною площею — 0,2002 га. Покупка йому обійшлася в середньому 3367 грн. за сотку. Коли реальні ринкові пропозиції подібної землі досягають понад 3000 дол. за сотку. 

Дружина, що є депутатом Черкаської обласної ради, не надавала повідомлень про суттєві зміни майнового стану протягом року, тому, очевидно, ділянки були набуті у власність за ціною значно нижчою пропозицій на ринку. 

Окрім того, у 2020 році рідна сестра дружини мера Катерина Геращенко набула в цьому ж земельному масиві у власність три ділянки загальною площею 0,4631 га. 

А в 2017 році рідний брат мера Микола Бондаренко став власником ділянки площею 0,2475 га. 

Всі ділянки йдуть під єдиною адресою: вул. Польова 53.

Нагадаємо, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко очолює Черкаську обласну організацію політичної партії "За Майбутнє". 

Останні новини