За фактом отруєння дітей відкрито провадження, в Черкаси прибув Гройсман

За фактом масового отруєння дітей у Черкаській ЗОШ №8 поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 325 Кримінального кодексу України, повідомляє МВС України.

Сьогодні вранці до поліції міста Черкаси надійшло повідомлення про те, що в одній з шкіл міста Черкаси діти масово втрачали свідомість. Дітьми опікуються медичні працівники. На місці події працюють працівники поліції, рятувальники та інші служби. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Причини погіршення стану у дітей встановлюються.

За даними ДСНС, станом на 14:30 до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізовано 53 учні та 2 вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані. Наразі причини отруєння не встановлено. 

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, виконувачем обов'язків міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун, київськими та черкаськими медиками, головою ОДА Юрієм Ткаченком відвідали постраждалих в обласній дитячій лікарні.

Останні новини