За фактами підкупу та фальсифікацій виборів в Черкасах органи МВС вже відкрили 4 провадження

Слідчі органів внутрішніх справ області внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення чотирьох кримінальних правопорушень під час виборів.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 157 Кримінального кодексу України за фактом підкупу виборців довіреною особою одного із кандидатів у депутати до Черкаської міської ради.

Слідчі дії проводяться по двом кримінальним провадженням, відкритими за розповсюдження неправдивої інформації відносно одного з кандидатів на пост Президента України та кандидата на крісло мера міста Черкаси. Дані кримінальні провадження відкриті за статтею 157 Кримінального кодексу України, а саме перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача.

Також відкрито кримінальне провадження за частино 2 статті 158 Кримінального кодексу України за фактом фальсифікації виборчих документів членами трьох виборчих комісій міста Черкаси. Дані особи, за інформацією довіреної особи одного з кандидатів на посаду Черкаського міського голови, видавали виборчі бюлетені з місцевих виборів громадянам, які не зареєстровані і не мали права голосувати на вказаних дільницях.

На даний час по всім кримінальним провадженням проводяться необхідні слідчі дії, направлені на встановлення усіх обставин вчинених кримінальних правопорушень, притягнення винних осіб до відповідальності та прийняття законних рішень.

 

Останні новини