Користувацький вхід

За Черкаським опозиціонером прикріпили "наружку"

Стеженням за представниками опозиції та прослуховуванням телефонів опозиціонерів уже нікого не здивуєш. Про такі факти неодноразово повідомляли черкаські опозиціонери. Зокрема останнім часом про це повідомляв переможець виборів по 194 округу Микола Булатецький.

Вчора ж про це на прес-конференції у досить іронічній формі повідомив голова обласної "Батьківщини" Анатолій Бондаренко.

- Є і гарні новини, наружний супровід мене постійно супроводжує, мені тепер охорона не потрібна. Працівники "наружки" постійно перебувають в моєму дворі і постійно мене супроводжують, навіть коли я їхав сюди на прес-конференцію, - розповідає Анатолій Васильович.

Анатолій Васильович навіть хотів влаштувати полювання на "наружку", але його відговорили колеги.

- Я навіть хотів організуватися, щоб піймати їх. Але мої колеги сказали, - ну зловимо ми тих дітей, яких заставили незаконним шляхом з управління по боротьбі з організованою злочинністю вести нагляд. Я вже фактично знаю звідки це люди. Вони без письмового наказу, без відповідних рішень, сьогодні роблять зовнішнє спостереження, - повідомив журналістів Анатолій Бондаренко.