За бунт в колонії, після якого напали на Комарова, засудили підсудних

За бунт в Черкаській виправній колонії № 62, який стався на Великдень у 2019 році, засудили чотирьох осіб.

Про це йдеться у вироку Придніпроського суду. 

Чотирьом підозрюваним інкримінували ст. 392 КК України (дезорганізація роботи установ виконання покарань).

Згідно обвинувального акту, один з ув'язнених, після кількісної перевірки, будучи в агресивному стані, накинувся з кулаками на чергового помічника начальника колонії та начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи. Згодом до нападу приєдналася решта обвинувачених. 

В результаті бійки працівники колонії отримали легкі тілесні ушкодження. 

В ході судового розгляду була подана угода про визнання винуватості яку затвердив суд. 

Згідно угоди, обвинувачені за скоєний злочин отримали мінімальний термін ув'язнення передбачений КК України — п'ять років позбвалення волі. Лише одному з підсудних покарання замінили іспитовим терміном у два роки. 

Потерпілі працівники колонії не заперечували проти укладення угоди про визнання винуватості. 

Нагадаємо, про бунт в ЧВК №62 одним з перших почав писати журналіст Вадим Комаров. За його інформацією, бунт стався після вживання засудженими алкогольних напоїв під час святкування Великодня. Журналіст поклавдав відповідальність за можливість вживання алкоголю засудженими на території колонії на адміністрацію. Місцеве видання Прочерк також тоді повідомляло про п'яний бунт в колонії посилаючись на власні джерела. 

Вже на початку травня 2019 року, на журналіста було скоєно напад в самому центрі Черкас, серед білого дня. Від отриманих травм журналіст помер в лікарні за півтора місяця. До цього часу особу нападника не встановлено та не затримано.

 

 

Останні новини