Зі словами "Ваш мальчик нам не нужен" Турчинов призначив губернатором Юрія Ткаченка (Офіційно)

Зі словами «Ваш мальчик нам не нужен» в. о. Президента Олександр Турчинов вчора призначив новим губернатором Черкащини Ткаченка Юрія Олеговича. 

Указ про призначення розміщено на офіційному сайті Президента України

- Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю:Призначити ТКАЧЕНКА Юрія Олеговича головою Черкаської обласної державної адміністрації, - йдеться у тексті указу. Цим завершилася тривала епопея з призначенням губернатора на Черкащині. 

Нагадуємо, основними кандидатами на дану посаду власне і були Юрій Ткаченко, та голова обласної організації «УДАРУ» Віталій Іляшенко. 

Губернатори призначаються за квотним принципом і Черкащина відійшла за квотою саме партії "УДАР". З самого початку ударівці просували кандидатуру Юрія Ткаченка, його активно лобіювали та фінансово підтримували екс-регіонали народні депутати Геннадій Бобов та Валентин Ничипоренко – це була їх креатура. Вже було все домовлено із першим заступником касиром Віталія Кличка, Віталієм Ковальчуком, який уповноважений вирішувати продавати дані посади. 

Однак громадськість і політикум регіону фактично збунтувалася проти призначення чергового «любого друга» який за губернаторства Олександра Черевка, керував податковою області. 

Тоді компромісною фігурою виступила кандидатура голови обласного «УДАРу» Віталія Іляшенка. І вже у п’ятницю як ми повідомляли, фактично було вирішено про саме його призначення на дану посаду

Сам Віталій Іляшенко тоді і не підтверджував і не спростовував свого призначення. Однак повідомляв, що буде заява партії про політичну відповідальність, і про те, що кандидатів обиратимуть на громадському обговоренні. Як бачимо, ніякого обговорення не вийшло. Відео можна переглянути тут.

Однак Олександр Турчинов не сприйняв, кандидатури 28-річного ударівця і сказав наступне: «Ваш мальчик нам не нужен, дайте нормальную кандидатуру». Тому в умовах фактично військового часу незважаючи на думку громади було призначено Юрія Ткаченка.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини