З СІЗО вийшов підозрюваний у вбивстві журналіста Сергієнка

Сьогодні вранці, під стінами Черкаського СІЗО, протестували проти звільнення підозрюваного у вбивстві журналіста Василя Сергієнка, Воломира Воронкова.

Про це повідомляє 18000.

Воронков був останнім із підозрюваних у вбивстві Василя Сергієнка, хто перебував під вартою. Решта ж мали запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту. Однак учора, 2 грудня, Городищенський районний суд ухвалив змінити Воронкову міру запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт.

Попри мітинг містян, Володимира Воронкова все ж випустили з-під варти.

Додамо, Воронкову інкримінують безпосереднє вбивство Василя Сергієнка. За версією слідства, він убивав журналіста та закопував його тіло. Цю версію Воронков підтвердив власними свідченнями під час слідства. Раніше він вже засуджувався за вбивство і може отримати довічне покарання.

Нагадаємо, Василь Сергієнко був убитий 4 квітня 2014 року. Його викрали у дворі власного будинку, а наступного дня тіло знайшли в лісі зі слідами тортур. Вбивці завдали журналісту близько 20-ти ножових поранень та закопали тіло у наперед підготовлену яму.

У цій справі затримали п’ятьох підозрюваних — Недибалюка, Горбенка, Воронкова, спортсмена Валентина Завражина і власника київського спортклубу “Тай” Вадима Мельника, якого слідство вважає організатором. 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины