З другої спроби у Скічка проштовхнули оренду 13 тис. га угідь

З другої спроби через Черкаську обласну раду вдалося проштовхнути оренду мисливських угідь для господарства з московським шлейфом.

Про це свідчить рішення обласної ради. 

13,45 тис. га мисливських угідь передали в оренду на 49 років ТОВ “Мисливське господарство Сунки”. Угіддя територіально знаходяться на значній території колишнього Смілянського району. Відтак, МГ “Сунки” зберегло за собою право оренди угідь, які орендувало і раніше, на наступні 49 років. 

Після того як у вересні 2021 року Черкаська ОДА погодила надання угідь в оренду, питання винесли на сесію облради у листопаді. Перша спроба була невдалою і питання передачі угідь в оренду на 25 років підтримали лише представники трьох фракцій Слуга народу, За майбутнє, Черкащани (всього 13 осіб).

Але вже за місяць ситуація кардинально змінилася і під Новий Рік “за” голосував 51 депутат з усіх фракцій представлених в раді: Черкащани, Слуга народу, За майбутнє, Європейська солідарність, Батьківщина, ОПЗЖ.

Одним з бенефеціарів ТОВ “МГ Сунки” до грудня 2021 року значився Артем Голубченко, син Анатолія Голубченка. Останній очолював Київську міську організацію Партії Регіонів, працював першим заступником КМДА. 

До січня 2021 року, серед бенефецірів значився Роман Коренбліт, член наглядової ради Єврейської конфедерації України. До травня 2018 року серед бенефецірів були його донька та син  — Ірина та Михайло Коренбліти, що проживають та займаються бізнесом в Москві.

З грудня 2021 року єдиним бенефеціаром і власником ТОВ "Мисливське господарство Сунки" значиться Вишня Юрій. Ще у вересні 2021 року він був директором ТОВ "Новий Лебедин", що входить до агрокорпорації ЛНЗ-груп. 

Останні новини