З 18 по 25 лютого Об'єднана опозиція Черкащини буде лякати Тулуба

11 лютого відбулася чергова прес-конференція лідерів опозиційних сил Черкащини. На ній було анонсовано проведення ряду публічних заходів.

18 лютого о 13.00 на Соборній площі міста Черкаси має відбутися народне віче, а також проведення народного трибуналу над Сергієм Тулубом та Віктором Януковичем. 

25 лютого заплановано проведення жалобного флеш-мобу присвяченого річниці інавгурації Віктора Януковича.

- На минулому тижні Рада опозиційних сил Черкащин визначила наступні пріоритети в своїй діяльності: імпічмент Президента, акції по визволенню Юлії Тимошенко, звільнення Черкащини від Сергія Тулуба, покарання фальсифікаторів виборів, боротьба з хабарниками і корупціонерами, відновлення роботи тіньової адміністрації, аніліз діяльності депутатів місцевих рад від опозиції. Після майже трьохрічного керівництва бригади Тулуба на Черкащині адекватного діалогу з опозицією немає. Тому має заговорити вулиця, - розповів Леонід Даценко.

- Були вироблені чудові пропозиції по стратегії та цілях. Заплановано проведення ряду акцій, відбудеться запуск кампанії що покликана призвести до звільнення з посади Сергія Тулуба, - додав Юрій Ботнар.

Загалом свою участь у анонсованих заходах підтвердили представники всіх опозиційних сил Черкащини.

Останні новини