Яценко знайшов політичне майбутнє у "Батьківщині" очоливши її

Народний депутат, суперечливий політик, неодноразово обраний народним депутатом по 200 округу, очолив Черкаську обласну організацію ВО “Батьківщина”.

Про це повідомляє офіційний сайт партії. 

- 26 травня відбулося засідання розширеного бюро обласного партосередку на якому було представлено виконуючого обовязки голови облпарторганізації народного депутата Антона Яценка, - йдеться у повідомленні. 

Таким чином народний депутат змінив на партійній посаді чинного секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна. 

Нагадаємо, Антон Яценко вперше потрапив до парламенту саме від ВО “Батьківщина” ще в 2007 році, у 2011 році переметнувся до складу фракції “Партії регіонів”. З 2012 року є незмінним переможцем по 200-му окрузі з центром в Умані як мажоритарник. 

На крайні місцеві вибори Яценко ходив в якості голови Черкаської обласної організації партії “За майбутнє” - на той час новий, перспективний політпроект. Вже весною цього року нардеп втратив інтерес до цього проекту і вийшов з партії. 

Відзначимо, зростання уваги потужних політичних гравців до перевірених часом і базовим електоратом політичних сил виглядає логічно. Соціологічні опитування стабільно показують, що більшість нових політичних проектів не наближаються до подолання необхідного бар'єру на виборах до парламенту.  

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx