Яценко знайшов політичне майбутнє у "Батьківщині" очоливши її

Народний депутат, суперечливий політик, неодноразово обраний народним депутатом по 200 округу, очолив Черкаську обласну організацію ВО “Батьківщина”.

Про це повідомляє офіційний сайт партії. 

- 26 травня відбулося засідання розширеного бюро обласного партосередку на якому було представлено виконуючого обовязки голови облпарторганізації народного депутата Антона Яценка, - йдеться у повідомленні. 

Таким чином народний депутат змінив на партійній посаді чинного секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна. 

Нагадаємо, Антон Яценко вперше потрапив до парламенту саме від ВО “Батьківщина” ще в 2007 році, у 2011 році переметнувся до складу фракції “Партії регіонів”. З 2012 року є незмінним переможцем по 200-му окрузі з центром в Умані як мажоритарник. 

На крайні місцеві вибори Яценко ходив в якості голови Черкаської обласної організації партії “За майбутнє” - на той час новий, перспективний політпроект. Вже весною цього року нардеп втратив інтерес до цього проекту і вийшов з партії. 

Відзначимо, зростання уваги потужних політичних гравців до перевірених часом і базовим електоратом політичних сил виглядає логічно. Соціологічні опитування стабільно показують, що більшість нових політичних проектів не наближаються до подолання необхідного бар'єру на виборах до парламенту.  

Останні новини