Яскрава блондинка з турагенства освоює тендер на прибирання в Придніпровській СУБ

Яскрава блондинка з оточення кандидата на міського голову Черкас від «Укропу» Андрія Бортника, освоює тендер на прибирання прибудинкових територій та підвалів будинків які знаходяться у віданні КП «Придніпровська СУБ». 

У травні 2016 року Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради оголосив тендер з прибирання прибудинкових територій та підвалів житлових будинків з очікуваною вартістю закупівлі 4 млн. 420 тис. грн. Площа визначена до прибирання прибудинкових територій 383 житлових будинків – 653903 кв.м. (65,3 га), площа прибирання підвалів – 37335 кв. м. (3,7 га). 

Основні роботи це підмітання прибудинкових територій яке має здійснюватися щодня, окрім неділі та святкових днів. Прибирання підвалів – щоквартально згідно графіка. Весь перелік робіт див. в таблиці.

В результаті хитрих тендерних маніпуляцій перемогу здобула ФОП Тітова Юлія Сергіївна з ціновою вартістю пропозиції – 3 млн. 954 тис. грн. Всього ж участь в розіграші взяло 10 субєктів господарювання, найдешевша пропозиція ТОВ «СК-Рестал» у 2 млн. 433 тис. грн. була відхилена через претензії тендерного комітету до позитивних відгуків попередньої роботи.

«Схема Бортника»

Пропозицію ФОП Тітова Ю.С. було акцептовано 23 серпня, а у вересні вже підписано договір, термін надання послуг визначений вересень 2016 – травень 2017.

Окрім реального конкурента в особі ТОВ «СК-Рестал» якого ліквідували чиновники тендерного комітету був ще й ряд ФОПів які опосередковано пов’язані з колишнім кандидатом на міського голову Андрієм Бортником. Саме вони і забезпечили видимість конкуренції, але ця видимість обійдеться міському бюджету зайво витраченими коштами.

Так згідно першого акцептування угоди від 19 серпня перемогу з пропозицією у 3 млн. 458 тис. грн. здобула ФОП Ларіонова І.М. відмовилася підписувати угоду.

Інші представники умовно назвемо із «групи Андрія Бортника» також запропонували суттєво нижчі ціни, але відмовилися виправляти копійчані помилки і таким чином вибули з тендерного розіграшу. Зокрема – це ФОП Гончаренко А.Ю. – цінова пропозиція 2 млн. 975 тис. грн. та ФОП Сук С.В. – цінова пропозиція – 2 млн. 486 тис. грн. Ще один представник цієї групи ФОП Прилепський С.М. запропонував ціну у 4 млн. 311 тис. грн.

Відзначимо що весь квартет з «групи Бортника» (Фопи Ларіонова І.М., Гончаренко А.Ю, Сук С.В., Прилепський С.М.) вже був задіяний у подібній схемі розпилу бюджетних коштів на прибиранні зелених зон міста від випадкового сміття, яку ми вже описували.

Цього разу відомий квартет підіграв новій темній конячці, - ФОП Тітова Ю.С., яка перемогла з доволі високою ціною. Ким виявилася «темна конячка» читайте далі.

Новий фаворит – блондинка з турагенства

Новий фаворит Тітова Юлія Сергіївна зареєстрована як ФОП у 2014 році, осиний вид діяльності – «Інші види діяльності з прибирання». Згідно розгорнутого витягу з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців контактний номер телефону з підприємцем 0937886373.

Такий же номер значиться як контактний в туристичному агентстві «Два Сонця» яке належить Андрію Бортнику та його родичам.

За даними персональної сторінки Фейсбук нині Юлія Тітова працює в туристичному агентстві «ТУІ», яке також знаходиться в оперативному управлінні родичів Андрія Бортника. 


 

Останні новини