Ярослав Нищик: "УДАР" замітає сліди.

У матеріалах нашого ресурсу ми неодноразово піднімали проблему заборгованості партії "УДАР" перед людьми, які під час виборів 2012 року працювали в штабах, агітаторами, спостерігачами, членами ДВК та ОВК. Загальна сума заборгованості перед співробітниками лише в Черкаській області, за деякими оцінками, понад мільйон гривень.

Така ж ситуація в більшості регіонів України, окрім Києва, Київської області та Львівської області.

Завдяки активній позиції по лобіюванні інтересів співробітників штабів та своєму статусові кандидата в Народні депутати від партії "УДАР", 13 лютого, лише через 100 днів після виборів, Ярославу Нищику вдалося потрапити на прийом до  Заступника голови партії Віталія Ковальчука. Це кандидат в нардепи, який виступав на 10 з'їзді партії поряд з Кличком, Геращенко, Наливайченком, Розенком (справді демократична структура). При спілкуванні заступник лідера партії визнав заборгованість перед співробітниками, та пообіцяв повний розрахунок, а в вигляді авансу Ярославу Нищику, який був ще й керівником 198 окружного штабу партії "УДАР", пообіцяли видати половину суми боргу перед працівниками окружного штабу. Це 2500 доларів. Фактичну цю суму і було отримано співробітниками 198 ОВШ 15 лютого з рук керівника Черкаської обласної організації Віталія Іляшенка.

 - Я довгий час відносився з розумінням до проблем партії, вірив в можливість розрахунку. Проте через 2 місяці стала очевидною систематична затримка, а точніше бажання "кинути" людей. Завдяки активним діям тоді, мені, як керівнику округу, вдалося добитися, щоб свої кошти, хоча б в меншому розмірі, отримали спостерігачі та члени ДВК. Потім знову місяць я слухав обіцянки Іляшенка. Але й це набридло. Написав листа в соціальних мережах Віталію Ковальчуку, який заступник Віталія Кличка. І душе швидко, вже наступного дня,  мені передав запрошення на зустріч в приміщенні Центрального апарату партії, в Києві, з Віталієм Ковальчуком, Віталій Іляшенко. Там я вчергове повірив в обіцянки, тепер вже другої особи партії Віталія Ковальчука, в розрахунок з людьми, але тут така ситуація... Я не дозволю якимось ділкам від політики заплямувати моє ім'я. І маю достатньо документів, щоб захищатися від їхніх випадів. Як ви думаєте, чому керівник Черкаської обласної організації "УДАРу" Іляшенко вже 3 тижні ховається від преси? Очевидно, що він боїться, - емоційно заявляє колишній кандидат в Народні депутати від "УДАРу"(нагадаємо, що місце в партійному спискові Ярослав отримав після побиття та затримання правоохоронцями 6 липня 2012 року під час "мовних" протестів у Черкасах).

Що ж змусило Ярослава Нищика знову надати публічному розголосу всеукраїнській ситуації? Як він пояснює, до всіх  обласних осередків партії "УДАР" надійшов лист наступного змісту:

От кого: (на прохання відправника листа, яке надійшло після розміщення матеріалу видаляємо ім"я по-батькові)
Кому: oblpsYDAR@googlegroups.com
Дата: Понедельник, 25 февраля 2013, 3:50 -08:00
Тема: Черный пиар - УДАР кидалово

Добрый день!

Ознакомьтесь с письмом, по мере возможности, пишите в группе УДАР кидалово

С уважением,

SMM менеджер партии "УДАР Виталия Кличко"

--
Ви отримали це повідомлення, оскільки підписалися на групу "обласні штаби
УДАР" Груп Google.
Щоб скасувати підписку на цю групу та не отримувати листів із неї, надішліть
електронний лист на адресу oblpsYDAR+unsubscribe@googlegroups.com.
Щоб отримати доступ до інших параметрів, перейдіть за посиланням
https://groups.google.com/groups/opt_out .

На прохання відправника листа видаляємо також її особистий номер телефону та електронну адресу

До листа був прикріплений офіційний лист, який міститься нище.

25 ЛЮТОГО 2013
Повідомлення для співробітників соціальних мереж

 

 

Шановні співробітники!

В соціальній мережі Вконтакте є активна група http://vk.com/club48933464, яка працює на антирекламу партії «УДАР». Переконливе прохання періодично заходити в групу під своїм акаунтом, залишати нейтральні коментарі (про те, що група створена як чорний піар) в розділі «Обговорення», на стіні групи, про те, що їх інформація не відповідає дійсності. Перед цим обов'язково закрийте свою сторінку » Мої налаштування » Конфіденційність » у всіх пунктах поставте - Тільки друзі. Якщо є на вашій стіні згадки про партію, прохання видалити або приховати. Це для того, щоб вони не бачили, що ви працюєте в УДАРі, оскільки це може викликати ще більш негативну реакцію. Якщо у вас є фейкові акаунти, так само можете ними періодично відписуватися на сторінці УДАР кидалово. Перед тим, як будете розміщувати повідомлення, перекиньте мені http://vk.com/press_ydar.
Ні в якому разі не світитися від партійний акаунтів!

З повагою,
SMM менеджер партії “УДАР Віталія Кличка»


(повний вигляд листа в фотографіях, що містяться нище).

 - Мені взагалі незрозуміло, як можна бути такими лицемірами! Партія, яка називає, несоромлячись, себе ледве не світочами політичної порядності дозволяє собі такі речі. Невже хтось сподівався, що якщо мені вдалося добитися справедливості для 10 людей, то я на цьому заспокоюся? Допоки "УДАР" не поверне кошти останній людині в Україні, я їх гнобитиму за кожної нагоди. Де це таке видно, щоб так кидати людей. Я знаю, що траплялися випадки, коли окремі непорядні політики не повертали кошти в якомусь окрузі чи місті, але щоб зробити це на всеукраїнському рівні, то такого навіть не уявляв. І зараз шлють такі листи, для окозамилювання, щоб виставити людей, які добиваються справедливості, шахраями та негідниками. Чому я, замість того щоб спокійно займатися бізнесом, повинен щодня відповідати на десятки дзвінків з усієї України, де люди просять і про них не забути? Ці листи мені передали з Вінничини, а ще купу розпоряджень надали із Тернопільщини, Полтавщини, Донеччини, де така ж ситуація. І оскільки вже так склалося, то буду боротися до кінця, адже інших методів в "УДАРі" не розуміють, та й очевидно, що партія "УДАР" пробує замітати сліди, - заявив Ярослав Нищик.

Ми ж від себе чекаємо продовження історії з "кидаловом" партії "УДАР", бажаємо Ярославові успіху, та сподіваємось на виконання партією своїх зобов"язань

Останні новини