Як я шукала спортивний клуб у Смілі.

Останніми роками у Смілі пішла мода серед прогресивної молоді займися спортом і дбати про своє тіло. Сидіти по генделиках і вживати алкогольні напої– це вже архаїзм. Але відразу постає питання – де займатися? Адже вдома немає ні тренажерів, ні достатньої бази для того, щоб почати займатися. Взявши Google в поміч, я знайшла два клуба – Olimpus та Magnetix. На жаль, перший знаходиться на мікрорайоні Богдана (що в силу, мого місця проживання – доволі-таки далеченько) і прейскурант цього клубу безжалісно виставив ціни, вищі, ніж я розраховувала. Другий же має і нижчі ціни і розмістився на мікрорайоні машинобудівного заводу. Тож мій вибір остаточно впав на Magnetix. Він в минулому році відчинив свої двері, займатися там можуть всі охочі до спорта, без будь-яких обмежень та з будь-якого міста чи села нашого району– немає різниці з Черкас Ви чи з Білозір`я . Навіть якщо Ви маєте певні проблемі зі здоровям – не біда, професійний тренер складе саме для Вас окрему, індивідуальну програму занять. Велике різноманіття тренувальних засобів не залишить байдужим як новачка, так і вже спортсмена з досвідом.
Звичайно, є і інші підвальні та напівпідвальні спортзали, де тренажери, зазвичай, зроблені вручну – вони діють вже багато років. Проте мені до вподоби виявився новенький і зручний Magnetix, без бруду та в’їдливого запаху несвіжих шкарпеток і поту.
Від себе особисто хотілося б додати привітання для власника і головного тренера спортивного клубу Magnetix - Копиці Сергія Вікторовича з перемогою на Чемпіонаті України серед ветеранів з армреслінгу у ваговій категорії до «75 кг», що пройшли в місті Харків 6 квітня 2013 року. Сергій Вікторовича є майстром спорту СССР по важкій атлетиці МСМК з пауерліфтингу (окрема вправа тяга), МС з пауерліфтингу. На сьогоднішній день працює вчителем фізичної культури в школі № 12 та проводить тренерську діяльність на базі спортивно-оздоровчого клубу Magnetix. Разом зі своїми синами Дмитром і Денисом тренують усіх охочих до спорту за двома напрямками: пауерліфтинг та армреслінг.
Автор Іванна Преснякова.

Останні новини