Користувацький вхід

Як судді ділили "правду" відсторонивши від посади мера Сміли (Аудіо)

Судді Київського апеляційного адміністративного суду черговий раз показали «сучасний клас» судової системи країни та ділили «правду» прямо в залі суду. 

Так 1 серпня суд у складі суддів Федотова І.В., Ісаєнко Ю.А., Олексененка О.М. скасували рішення Камянського районного суду про поновлення на посаді міського голови м. Сміла Олексія Цибка. Нагадаємо, останнього у сумнівний спосіб було відправлено у відставку депутатами 1 березня, рішення депутатів не ґрунтувалося на будь-якому рішенні суду яке доводило протиправне діяння мера, що є обов’язковою умовою голосування за імпічмент.

Три судді які ділили "правду".

Попрацювавши трохи більше місяця після поновлення Олексій Цибко знову втратив посаду  вже завдяки суддям.

При цьому надбанням гласності стало те, як судді приймали рішення. Запис розмови суддів під час обговорення винесення рішення цілком випадково записали журналісти «17 каналу», які залишили увімкнені мікрофони в залі суду. Про це йдеться в сюжеті телеканалу. Судді не пішли в нарадчу кімнату, а по швидкому вирішували долю мера Сміли прямо в залі суду чим і прославилися тепер на всю країну.

Спілкування суддів було доволі специфічним, вони турбувалися щоб пішли айдарівці які прийшли на підтримку мера, обговорювали хто буде купувати обід, а хто каву. Розмовляють також про дітей та хто які фото виставив у соцмережах. По суті справи також трохи говорили згадуючи перегляд відео з бійки у Смілянській міській раді 1 березня коли відставляли мера. Відео відверто вразило одного із суддів – своє глибоке враження він висловив нецензурно. Далі розмова йде про потребу «в пух і прах» рознести рішення суду першої інстанції про поновлення мера на посаді. Проте замість докладного обговорення рішення судді планують як покинути залу засідань після оголошення рішення, побоюючись групи підтримки мера. Вирішили, що оголосять і зразу підуть. Насамкінець мова між суддями йде про розподіл «правди» яку одна із суддів ховає в пакет та переконує, що «все схвачено». 

Публікуємо відео сюжету, головне в ньому з починається з 5 хвилини.

Останні новини