Як працюють "очисні споруди" в глибинці Черкащини (Фото)

 

Як нещодавно інформувала державна екологічна інспекція області, на Черкащині головним джерелом забруднення поверхневих вод є так звані «очисні споруди». Очисними вони лише називаються, насправді ж більшість з об’єктів даної сфери давно вийшли з ладу та потребують реконструкції.

Якщо в Черкасах ситуація знаходиться більш-менш під контролем, то в глибинці стан так званих «очисних споруд» взагалі плачевний. Як повідомляла екологічна інспекція із існуючих в області 38 комплексів очисних споруд, більше половини потребують реконструкції.

Очевидно її потребують і споруди в с. Скаливатка, Звенигородського району поблизу м. Ватутіне. Те, що по документах називається комплексом «очисних споруд» насправді немає жодного відношення до очистки стоків. Про що доводить фоторепортаж нижче. 

Власне через ці споруди йде забруднення стоками річки Шполка. Від такого забруднення страждає сама річка та жителі с. Скаливатка, що знаходиться у підпорядкуванні Ватутінської міської ради і в якому проживає 690 жителів.

Фото надані читачами сайту, місцевими жителями. 


 

Останні новини