Як Черкаська ОДА зазделегідь готувалася до Дня захисника Вітчизни

Сьогодні о 13.00 на Соборіній площі міста Черкаси опозиційними силами було заплановано проведення акції протесту проти режиму Януковича-Тулуба на Черкащині. Ми, ще зранку, повідомляли про розміщення військової техніки на місці проведення мітингу. Нижче в коротенькому фотоколажі та матеріалі ми відобразимо як представники влади готувалися до цієї акції безпосередньо.

Наш кореспондент йдучи вранці близко 9.30 в напрямку Соборної площі, помітив розміщення на ній військової техніки та підвищену активність працівників МНС, військовослужбовців прикордонної служби, працівників міліції. Зацікавившись тим, що відбувається, він підійшов безпосередньо до місця події. Знаючи, що опозиція анонсувала на сьогодні свої заходи та традиційний підхід до них з боку обласних керманичів стало зрозуміло, що все робиться щоб завадити проведенню акції опозиції. Але потрібно було ще знайти безпосереднє підтвердження і звичайно ж почути офіційну думку з цього приводу. Довго чекати не довелося. Окинувши поглядом площу, одразу кинувся в очі поважний чоловік, очевидно чиновник який розмахував руками та роздавав завдання учасникам цього процесу. Нижче розміщуємо фото даної особи, особистість встановити якої не вдалося.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підійшовши досить близько до цього чоловіка, щоб сфотографувати техніку, наш журналіст почув його розмову з одним із військових керівників. Він говорив, що потрібно розмістити так техніку, щоб максимально зайняти вільне місце. Щоб мітингувальники не мали місця де розміститися. Після почутого, наш кореспондент підійшов до чоловіка щоб зясувати що відбувається. Нижче наводимо діалог між нашим журналістом та чиновником який не представився.

 - З якого приводу відбувається розміщення військової техніки на площі?- запитав кореспондент.

- Так будемо день Захисника Вітчизни святкувати, - відповів чиновник.

- Так день Захисника Вітчизни ж 23 лютого, а сьогодні ж 18 число, - спробував опонувати журналіст

- Так ми починаємо сьогодні з відзначення дати закінчення Корсунь-Шевченківської операції і будемо відзначати аж до 12 березня - дня визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників, - відповів чиновник.

Після короткого діалогу чиновник продовжив роздавати розпорядження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хоча як було видно із жестів підлеглих: "вони робили все що могли, але цього було мало щоб задовольнити суворого чиновника".

Трохи згодом, вищезгадуваний чиновник підізвав до себе хлопця ,який крайній зліва на фото і сказав йому наступне: "Зв'яжися з Лебедінським Андрієм Івановичем, нехай якщо можна якусь техніку дасть. Та бажано покрупніше. Краз якийсь, та й пару БТРів не завадило б". Очевидно представники влади готуются до тривалого протистояння з опозицією. Після цього чиновник пішов керувати процесом вивішення банера, який мав би сповіщати про швидкий прихід Дня захисника Вітчизни. А хлопець швидко побіг телефонувати таємничому Андрію Івановичу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нижче розміщуємо також фото іншого учасника який керував процесом розміщення техніки на площі, але слів якого не чули.

Останні новини