Як черкащани сприйняли візит Януковича?

Вчора відбувся такий жаданий візит Віктора Януковича на Черкащину. Відвідав Президент і декілька об"єктів у вільному козацькому місті Черкаси. Сходив до народу, але не до того що живе своїм повсякденним життям, а до правильно підібраної його частини. Частини ідеологічно та політично вихолощеної і підготовленої як годиться в таких випадках. 

Вже можна констатувати, що Сергій Борисович гідно підготувався до візиту першої особи держави і все пройшло "на ура".

Нам же стала цікава думка пересічних черкащан які в цей один день відчули "принади" столичного життя - забиті маршрутки, пробки, перекриті дороги та практично транспортний параліч міста на половину дня.

Ми звернулися до черкащан із запитанням - як ви сприймаєте візит Віктора Януковича до Черкас і чи відчули ви якось його на собі?

З нашого невеликого опитування заблокованими вулицями Черкас, стало зрозуміло, що найбільше наслідки візиту Президента обурили водіїв. На фото нижче пробки на дорогах.

- Я сприймаю візит Президента нормально. Але що це робиться? Де оце таке видано, що за годину до приїзду перекривають основні дороги? Та в Європі про яку так всі вони люблять говорити державні службовці найвищого рівня не дозволяють собі такого безпредєлу. Міліції повно, на кожному кутку стоять, через кожні 50 метрів. Чого він боїться, чого йому боятися? Ну розумію Президент, кортеж ну їдьте собі, робіть свою справу, але навіщо перекривати, влаштовувати транспортний колапс всього міста, - із обуренням висловлюється огрядний чоловік на фото нижче.

Водіям набридло сидіти в автомобілях і змирившись з невідворотнім вони виходять і спілкуються між собою. На фото нижче.

Ми підходимо з тим же запитанням.

- Та як можна відноситись до цієї банди. Тут ось машини швидкої допомоги стоять. Їм всеодно, що з людьми, чи людина помирає чи просто спішить, - обурюються водії які не звикли до столичних пробок. Далі ці думки підтверджуються не літературними виразами.

Слова обурення висловлюють і інші водії які вже втомилися чекати, від висловлених думок яких Президент точно був би не в захваті. На фото нижче.

Дехто з водіїв, з найбільш нетерплячих пробує розвернутися та їхати назад, як керманич цієї білої автівки на фото нижче.

Але найкращий вихід в цій ситуації - просто чекати. Це розуміє більшість водіїв як приватного так і громадського транспорту. На фото нижче.

Довелося почекати не лише водіям а й пасажирам громадського транспорту. Ситуацію що на фото нижче можна було споглядати по багатьох зупинках громадського транспорту.

Але як не дивно саме черкащани які чекали громадський транспорт досить позитивно відгукувалися щодо візиту Президента і зокрема тих незручностей які він спричинив. І досить несподівано для себе ми почули досить толерантні та прихильні оцінки.

- Ми добре ставимось до того що в наше місто завітав Віктор Янукович. Ось діагностичний центр відкрив, це ж добра справа. Трохи порядки в місті понаводили до його приїзду. А труднощі з транспортом - це ж тимчасове явище. Ось поїде то все і нормалізується. Не так часто він до нас приїжає, можемо трошки і потерпіть, - висловили свої думки, дві жіночки на фото нижче.

Поцікавились ми думкою і молодого покоління. Молоді люди на фото нижче також з розумінням поставилися до тимчасових труднощів і заради візиту Президента готові сприймати певні незручності і нормально ставляться до такої ситуації.

Отакі от різні думки черкащан.

А взагалі можна підсумувати, що в суспільстві все ж залишається до інституту президентства особливе сакральне відношення як найважливішого і найлегітимнішого суспільного інституту, незалежно від прізвища конкретного президента.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины