"Я тебе поламаю", - мер Черкас до самопроголошеного опозиціонера (Відео)

На сьогоднішній сесії міськради регіональний лідер “Національного Корпусу” Дмитро Кухарчук оголосив про формування опозиції чинному меру. 

Виступ представника націоналістів, які за результатами виборів не потрапили до нового складу міської ради, завершився словесною перепалкою донедавна політичних партнерів.

Дмитро Кухарчук звинуватив мера в невиконанні обіцянок, корупції та оголосив про створення антимерського громадського руху.

- Йдучи на вибори Анатолій Васильович давав відверте слово, що не буде більше відкатів, а будуть чесні тендерні процедури. Давав слово, що мам загиблих героїв України не викидатимуть з маршруток, а буде транспортна реформа. Давав слово, що не буде криміналу у Черкаській міській раді, а буде безпечне місто, давав слово, що не буде співпраці з пятою колоною ОПЗЖ, а буде державницький підхід. Давав слово, що корупціонери підуть геть, але головний корупціонер — ось він. Бондаренко думав, що збривши бороду він збриє і свої невиконані обіцянки і мільйони доларів власником яких він став в результаті своєї мерської діяльності. Минула сесія показала, що у стінах Черкаської міської ради серед депутатського корпусу немає опозиції. Тому цю опозицію творитиме черкаська громада. Ми розпочинаємо громадський рух “Черкаси без Б”, - заявив під час короткого виступу Кухарчук.

Після виступу, мер та новоявлений опозиціонер, обмінялися словесними образами які ледь не переросли в сутичку, якій не дали відбутися депутати та правоохоронці. 

Нагадаємо, що свого часу, у липні 2019 року Анатолій Бондаренко активно особисто підтримував Дмитра Кухарчука на виборах до Верховної Ради.  

Останні новини