Користувацький вхід

"Я не хочу повернення команди Одарича-Бродського, тому йду в мери", - Бондаренко

Про бажання балотуватися на посаду Черкаського міського голови у коментарі нашому виданню заявив голова обласної організації ВО «Батьківщина» та керівник обласного штабу Юлії Тимошенко на президентських виборах Анатолій Бондаренко. Також очільник обласної «Батьківщини» висловив свою позицію щодо виходу з партії народного депутата Миколи Томенка.

- Я не хочу повернення до влади в Черкасах команди Одарича-Бродського, тому я прийняв рішення про висунення своєї кандидатури на посаду міського головив Черкас, - емоційно повідомив Бондаренко.

Ми уточнили, чи це буде єдина кандидатура від трьох політичних сил «УДАРУ», «Батьківщини» і «Свободи».

- Наскільки я знаю то «УДАР» планує висувати свого кандидата. Я залишаюся на тій позиції, що має бути єдиний кандидат від цих трьох політичних сил і навіть залучення інших політичних сил та громадських рухів. Позицію «УДАРу» я не хочу коментувати, але сьогодні треба прямо сказати, якщо Ви висуваєте свого кандидата то Ви будете підгрувати Сергію Одаричу. В будь-якому випадку, я і наша політична сила будемо працювати над тим, щоб був один кандидат від демократичних сил. Більше того, сьогодні потрібно узгодити всі мажоритарні округи і я думаю в цьому питанні до нас долучиться не лише «Свобода», а й «Правий сектор», «Демократичний альянс» та представники громадськості, - пояснив Бондаренко.

Запевнив нас очільник обласної «Батьківщини», що залишається з Юлією Тимошенко до кінця у відповідь на нашу публікацію, щодо виходу з партії Миколи Томенка.

- Єдина людина в орбіті впливу якої я знаходжусь у партійному відношенні – це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Тому я був і залишаюся її прихильником та відданим партійним бійцем. І я зроблю все від мене залежне в рамках законодавства, щоб Юлія Тимошенко перемогла і стала Президентом. Щодо позиції Миколи Томенка, то вона мені незрозуміла, я з ним вже не спілкувався два тижні, але це його вибір і я думаю він його ще публічно пояснить, - зазначив Бондаренко.

Очевидно, що тепер боротьба за мерське крісло розгорнеться між Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренком.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини